Prečo si kúpiť repasovaný notebook a pc od furbify? 5+1 benefitov

03. 06. 2020 15:33

Chceš si kúpiť počítač alebo notebook a rozhoduješ sa, či si zvoliť repasovaný produkt? To, či je repasovaný PC alebo notebook pre teba tou pravou voľbou sme už rozoberali v jednom z našich predchádzajúcich článkov.

Ak si teda rozhodnutý investovať do repasovaného počítača alebo notebooku, a práve čítaš tento článok, určite sa v tomto momente rozhoduješ nad tým, kde si tento ekologický počítač či notebook zadovážiš. V tejto dileme sme sa ti rozhodli pomôcť. Predstavujeme ti 5+1 benefitov, ktoré ti u nás vo furbify ponúkame nad rámec bežnej kúpy repasovaných výrobkov.

 

1. Prémiová trieda business class


Keď si u nás kúpiš repasovaný počítač alebo laptop, nemusíš sa vôbec báť, že by išlo o nejaké prístroje nižšej triedy. My repasujeme iba vysoko kvalitné a odolné business class počítače a notebooky, ktoré boli použité v nadnárodných korporáciách. Business class prístroje sú navrhnuté na nepretržitú prácu (8-24 hodín denne), a preto sú vyrobené z odolných materiálov a majú vyspelú chladiacu techniku. Niektoré majú navyše zabudovanú čítačku odtlačkov prstov, čítačku kariet alebo otočný displej.

V prostredí korporácií potrebujú mať zamestnanci vysokovýkonné a najnovšie modely a niekedy sú pre nich dvoj až trojročné prístroje už zastaralé. V tom prípade ich vrátia leasingovým spoločnostiam, a tak sa dostávajú k nám na repas. U nás ich obnovíme a vyčistíme.

TIP: Možno sa budeš diviť, ako je možné, že ponúkame renovované prémiové laptopy, keď stoja tak isto, ako priemerné nové. V tomto prípade ti určite odporúčame prečítať si náš článok ohľadom rozdielov medzi novým a repasovaným notebookom za rovnakú cenu. Dozvieš sa, že výkon týchto dvoch sa nemôže vôbec porovnávať, pretože ide o úplne rozdielne výkonnostné triedy.

 


Ponúkame ti teda iba prémiovú business class triedu, najčastejšie sú to repasované kancelárske počítače a notebooky prestížnych značiek, ako HP, Dell alebo Lenovo, od ktorých môžeš čakať iba špičkovú kvalitu. Modely máme v rôznych variáciách, aby si si mohol vybrať presne taký, ktorý ti najviac vyhovuje. V kategórii GOLD ti ponúkame zánovné a drahšie prístroje. Pokiaľ ti však nevadia menšie chybičky krásy a nechceš sa so svojím PC alebo laptopom vychvaľovať, bude pre teba tou pravou lacnejšia kategória BRONZE.


2. Použité repasované počítače a notebooky so zárukou


Keď si kúpiš nový PC alebo notebook, obvykle k nemu dostaneš záruku. Pri prístrojoch na firemné účely je to 1 rok, inokey to môžu byť 2, 3 alebo 5 rokov v závislosti od výrobcu a predajcu. Pokiaľ, naopak, zvolíš nákup techniky z „druhej ruky“ z bazáru, tam záruku často nedostaneš vôbec.

V niektorých prípadoch sa na použité alebo repasované výrobky nevzťahuje záruka. Ak aj áno, najčastejšie ide iba o pol roka alebo maximálne rok. No my vo furbify sa snažíme byť našim zákazníkom čo najviac nápomocní a rozhodli sme sa ponúkať ku každému repasovanému počítaču a notebooku minimálne 2-ročnú záruku, bez rozdielu na to, či ho kupuješ na firemné účely, alebo chceš mať iba počítač a notebook na hry.

V niektorých prípadoch sme sa však rozhodli ísť ešte ďalej - často dávame kupóny až na 3-ročnú záruku. Keď zrovna takýto kupón neponúkame, za protihodnotu ti vždy bez problémov pridáme 3- či 5-ročnú záruku. A myslíme si, že toto je absolútna pecka na trhu.


3. Spoľahlivé použité repasované počítače a notebooky a ich servis


Veľa ľudí si žiaľ ešte stále myslí, že renovované výrobky sa automaticky musia pokaziť skôr, ako nové kúsky z obchodu. Nie je to však vôbec pravda. Tým, že repasujeme iba prémiové, kvalitné a vysoko odolné business class počítače a notebooky, ktorých služba trvala iba zopár rokov, je ich kazivosť omnoho nižšia, než kazivosť priemerných druhotriednych nových výrobkov v rovnakej cenovej hladine. V procese repasovania sú totiž znovu obnovené, očistené a následne dôkladne otestované. Preto sú na nich rôzne poruchy alebo vady veľmi zriedkavé. Ak by sa však predsa len niečo stalo, v týchto prípadoch je ti k dispozícii náš bleskurýchly servis.

Samozrejme, aj prémiové PC a notebooky sa môžu občas pokaziť. V tom prípade sa však takéto výrobky k nám na repasovanie vôbec nedostanú.

Pokiaľ si kúpiš nový počítač alebo notebook a potrebuješ s ním ísť do servisu, pri reklamácii sa predajcovia zväčša snažia využiť plnú zákonom stanovenú lehotu na jej vybavenie. No v prípade reklamácie a servisu našich repasovaných počítačov a notebookov je čas jej vybavenia výrazne nižší. Niekedy sa dokonca môžeme pýšiť vybavením reklamácií už do niekoľkých dní. V prípade akejkoľvek reklamácie našich repasovaných výrobkov sa nám neváhaj ozvať na náš reklamačný e-mail alebo číslo 0905 399 198.

 

kvalitné repasované notebooky pre celú rodinu

 


4. Doprava zadarmo a doručenie do 24 hodín


Na území celého Slovenska ti naše repasované počítače a notebooky doručíme úplne zadarmo. Navyše, pri splnení určitých podmienok (ak máme produkt na sklade a potvrdenie objednávky prebehne v pracovný deň do 15:00) a ak bude požiadavka na doručenie naliehavá a naše kapacity nám to budú dovoľovať, veľmi radi ti tvojho nového spoločníka doručíme už do 24 hodín.

Herné počítače a notebooky pred zaslaním znova testujeme, a preto je ich dodacia doba 2-3 dni.


5. Použitý repasovaný počítač a notebook so zľavou na operačný systém Windows


PC vlastne funguje vďaka operačnému systému. My k našim repasovaným počítačom a notebookom a SSD diskom vďaka partnerskej zmluve s Microsoftom ponúkame legálny operačný systém Windows za veľmi výhodnú cenu

V októbri 2012 sme dostali ocenenie Microsoft® Registered Refurbisher Partner, ktoré nám umožňuje takýto predaj. Vďaka tomu môžeš mať OS Windows 10 Professional alebo Home už za menej ako 30 eur

 

Dell Precision 7510 repas workstation

 

+1 Záruka vrátenia peňazí


U nás vo furbify ti ponúkame 30-dňovú skúšobnú dobu na všetky naše repasované stolné počítače a notebooky, napriek tomu, že bežná lehota na odstúpenie od zmluvy je 14 dní. To znamená, že v rámci 30 dní môžeš kedykoľvek objednaný produkt vrátiť bez udania dôvodu a dostaneš naspäť peniaze. Dokonca, si môžeš výrobky kúpiť aj na splátky.

Už sa ti určite stalo, že si si kúpil vytúžený produkt, a ten bol o pár dní zrazu zlacnený. Pre zákazníka je to vždy veľmi nepríjemná situácia, a preto sme sa rozhodli, že u nás sa ti takáto vec nestane. Na celý sortiment sme sa rozhodli ponúknuť cenovú garanciu. To znamená, že ak sa do 8 dní odo dňa tvojho nákupu objaví ten istý produkt v našom e-shope za lacnejšiu sumu, než za akú si ho kúpil ty, ďalší nákup u nás budeš mať zľavnený o rozdiel v danej cene.

Sme veľmi transparentná firma, čo dokazuje aj veľa pozitívnych hodnotení na Heuréke alebo našej Facebook stránke.


Lacné repasované notebooky a počítače od furbify


Pokiaľ si doteraz váhal nad tým, či a od koho si repasovaný stolný počítač alebo notebook za lacno kúpiť, veríme, že sme ti týmto článkom ukázali niektoré z našich benefitov a pomohli ti tak v rozhodovaní. V prípade, ak by si stále mal akékoľvek otázky, neváhaj sa obrátiť na náš legendárny zákaznícky servis. Prajeme ti príjemné nakupovanie.

 

lacné repasované notebooky so zárukou

 

Najlepšia cena/hodnota Najlepšia cena/hodnota Kvalita za rozumnú cenu!
Dvojročná záruka! Dvojročná záruka! Pre všetky naše repasované produkty
Záruka vrátenia peňazí Záruka vrátenia peňazí Vyskúšaj to na 30 dní!
Doručenie zdarma Doručenie zdarma Do 24 hodín!
Doručenie zdarma

Doručenie zdarma

Dvojročná záruka!

Dvojročná záruka!

Online splátky

Online splátky