Operačné systémy

Partnerská zmluva s Microsoftom nám umožňuje ponúkať obidve verzie (MAR Windows 10 Professional, MAR Windows 10 Home) za výhodnú cenu, už od 29 €.* Tieto operačné systémy si môžeš zakúpiť v našom webshope iba spolu s obnoveným PC alebo notebookom.

100% legálny operačný systém

Naša firma dostala v októbri 2012 ocenenie Microsoft® Registered Refurbiser Partner, ktoré nám umožňuje predávať legálne a originálne Windows operačné systémy k obnoveným a používaným zariadeniam v rámci MAR (Microsoft Authorised Refurbisher) programu, a to za výhodné ceny.

Vďaka výbornému užívateľskému rozhraniu a rozvinutým bezpečnostným funkciám Windows 10 je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších operačných systémov na trhu, vhodný ako na domáce, tak aj na profesionálne používanie. Oproti predchádzajúcim verziám je oveľa rýchlejší a obsahuje viac užitočných funkcií, ľahko prispôsobiteľné užívateľské rozhranie, účinnejšie spravovanie úloh a ďalšie extra funkcie.

Naša firma dostala v októbri 2012 ocenenie Microsoft® Registered Refurbiser Partner.

Microsoft Registered RefurbisherWindows 10

 

Upozornenie: Niektorí obchodníci predávajú svoje počítače so spochybniteľným predinštalovaným operačným systémom z právneho hľadiska. V prípade, ak sa v nainštalovanom OS Windows nezobrazí skratka „MAR“ alebo „COA“, pravdepodobne ide o takéto riešenie. Pre používateľov, ktorí si cenia legálny softvér odporúčame, aby preverili aj tieto skutočnosti. Treba sa presvedčiť aj o tom, či legálny OS figuruje na účte, ako samostatná položka. My vo furbify predávame len 100%-ne legálne licencie.