Služby furbify

Balík „na kľúč“

Ak sa Vám nechce, alebo nemáte znalosti na inštaláciu softvéru, ušetrite si čas! Vyberte si „inštaláciu softvérového balíka“ a naši technici Vám nainštalujú aj starostlivo zostavený softvérový balík. Potom stačí Vaše zariadenie len rozbaliť a hneď používať!

Obsah softvérového balíka:

- prehliadače obrázkov
- prehrávače médií
- softvér na napaľovanie CD/DVD
- hudobný prehrávač
- softvér na kompresiu súborov
- správca súborov
- Open Office
- webové prehliadače

Dôležité: Základnou podmienkou inštalácie softvérového balíka je samozrejme aj zakúpený operačný systém. (Programy sú dostupné zadarmo, servisný poplatok pokrýva náklady na inštalačné práce.)

Balík „na kľúč“


Záruka

Dôverujeme našim produktom, takže namiesto polročnej alebo ročnej záruky obvyklej na trhu s obnovenou výpočtovou technikou, my poskytujeme minimálne 2-ročnú záruku. Porucha je veľmi zriedkavá, ale ak k nej dôjde, bude riešená v rekordne krátkom čase. Dvojročnú záruku je možné predĺžiť až na 5 rokov. Sme stabilná spoločnosť, ktorá funguje už viac ako 10 rokov a budeme tu aj na konci záručnej doby.Minimálne 30-dňová záruka vrátenia peňazí


Vďaka 30-dňovej skúšobnej dobe môžeš naše renovované produkty vyskúšať bez rizika. Ak nie si spokojný s produktom, alebo si z nejakého dôvodu sklamaný, daj nám vedieť do 30 dní telefonicky, alebo e-mailom a my ti vrátime kúpnu cenu. Zaručene plynulé vybavenie! V takom prípade náklady na vrátenie znáša odosielateľ.

30 dňová skúšobná doba


Cenová garancia


Ak sa do 8 dní od nákupu objaví produkt, ktorý si si kúpil v našom e-shope za nižšiu cenu, ako si si ho kúpil, cenový rozdiel môžeš minúť v našom internetovom obchode!

Cenová garancia


Slovenské prelepky na klávesnicu v balíku


Naše notebooky pochádzajú zo starostlivo vybraných zahraničných zdrojov. Vybrané časti klávesnice obvykle neobsahujú slovenské znaky. Pre väčšinu používateľov to nie je problém, pretože v porovnaní s domácimi klávesnicami neexistujú žiadne iné rozdiely. Ak by to bol problém, súčasťou balíka sú aj bezplatné slovenské prelepky.


Batéria notebooku + sieťová nabíjačka (so sieťovým káblom) sú súčasťou balenia


Základným príslušenstvom našich notebookov je samozrejme pôvodná batéria, sieťová nabíjačka a napájací kábel. Naše notebooky majú v priemere 120 minútovú výdrž batérie. Zvyčajne výdrž batérie v našich notebookoch sa pohybuje medzi 30 až 300 minútami, treba však podotknúť, že nepredávame batérie s nulovou výdržou. V prípade konkrétneho produktu sa môžeš spýtať na konkrétnu výdrž batérie nášho zákazníckeho servisu.

Na požiadanie objednáme aj úplne novú batériu k vybranému notebooku.

V prípade našich stolných počítačov pribalíme napájací kábel, v prípade našich monitorov pridáme napájací kábel a voliteľný typ dátového kábla (DVI, VGA).