Služby furbify

Balík „na kľúč“

Rozbalíš, zapneš a môžeš používať! Ak pri objednávke produktu zadáš „Chcem začať na kľúč“, naši technici ti nainštalujú starostlivo vybraný softvérový balík: prehliadač obrázkov, prehrávač médií, softvér na napaľovanie CD / DVD, hudobný prehrávač, program na kompresiu súborov, správcu súborov, Skype, Open Office a najnovšie webové prehliadače (ide o bezplatné softvéry, pričom poplatok za túto službu pokrýva náklady na inštalačné práce). Ak nemáš na to náladu, alebo nemáš patričné znalosti na inštaláciu a chceš si ušetriť čas, mi ti to spravíme.


Dôležité: Základnou podmienkou inštalácie softvérového balíka je samozrejme aj zakúpený operačný systém.

Balík „na kľúč“


 

Antivírus ESET


ESET NOD32 Antivirus

Ľahko použiteľný antivírusový softvér pre Windows predovšetkým pre začiatočníkov. Ocenená ochrana proti vírusom, ktorá zaručuje bezpečné používanie internetu.
 

Výhody Antivírusu NOD32:

 • Nízka spotreba zdrojov: nespotrebuje rezervy počítača, takže môžeš pracovať na plné obrátky
 • Jednoduchá obsluha: jednoduchá a rýchla inštalácia, aktualizácia aj použitie.
 • Najnovšia ochrana proti vírusom: automaticky aktualizovaná vírusová databáza pre maximálnu ochranu!


Komu ho odporúčame?

 • pre začínajúcich užívateľov, ktorí sú na internete noví
 • pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú, rýchlu a bezpečnú ochranu pred vírusmi

 

eset internet security a nod 32 antivirus

 
ESET Internet Security

Kompletné riešenie pre bezpečné používanie internetu pre celú rodinu. Bezpečné online vybavovanie úradných záležitostí a zabudované bezpečnostné funkcie pre rodičov.


Výhody ESET Internet Security:

 • Ochrana  Wi-Fi routera: filtrovanie zariadení pripojených k routeru bezpečnostné návrhy, diagnostika
 • Ochrana online platieb a iných transakcií: aktívna ochrana citlivých bankových a osobných údajov, šifrovanie klávesnice.
 • Rodičovská kontrola: obmedzte webové stránky a škodlivý obsah pomocou ochrany heslom
   

Komu ho odporúčame?

 • tým, ktorí často používajú internet
 • tým, ktorí často nakupujú online, alebo vybavujú svoje úradné záležitosti online
 • tým, ktorí chcú úplnú ochranu celej rodiny

 


 
 Záruka a jej vybavenie

Dôverujeme našim produktom, takže namiesto polročnej alebo ročnej záruky obvyklej na trhu s obnovenou výpočtovou technikou, my poskytujeme minimálne 2-ročnú záruku. Porucha je veľmi zriedkavá, ale ak k nej dôjde, bude riešená v rekordne krátkom čase. Dvojročnú záruku je možné predĺžiť až na 5 rokov. Sme stabilná spoločnosť, ktorá funguje už viac ako 10 rokov a budeme tu aj na konci záručnej doby.

Viac info tu...

  30-dňová záruka vrátenia peňazí


Vďaka 30-dňovej skúšobnej dobe môžeš naše renovované produkty vyskúšať bez rizika. Ak nie si spokojný s produktom, alebo si z nejakého dôvodu sklamaný, daj nám vedieť do 30 dní telefonicky, alebo e-mailom a my ti vrátime kúpnu cenu. Zaručene plynulé vybavenie! V takom prípade náklady na vrátenie znáša odosielateľ.

30 dňová skúšobná doba

 


 

Cenová garancia od furbify


Ak sa do 8 dní od nákupu objaví produkt, ktorý si si kúpil v našom e-shope za nižšiu cenu, ako si si ho kúpil, cenový rozdiel môžeš minúť v našom internetovom obchode!

Cenová garancia

 


 

Slovenské prelepky na klávesnicu v balíku


Naše notebooky pochádzajú zo starostlivo vybraných zahraničných zdrojov. Vybrané časti klávesnice obvykle neobsahujú slovenské znaky. Pre väčšinu používateľov to nie je problém, pretože v porovnaní s domácimi klávesnicami neexistujú žiadne iné rozdiely. Ak by to bol problém, súčasťou balíka sú aj bezplatné slovenské prelepky.

 


 

Batéria notebooku + sieťová nabíjačka (so sieťovým káblom) sú súčasťou balenia


Základným príslušenstvom našich notebookov je samozrejme pôvodná batéria, sieťová nabíjačka a napájací kábel. Naše notebooky majú v priemere 120 minútovú výdrž batérie. Zvyčajne výdrž batérie v našich notebookoch sa pohybuje medzi 30 až 300 minútami, treba však podotknúť, že nepredávame batérie s nulovou výdržou. V prípade konkrétneho produktu sa môžeš spýtať na konkrétnu výdrž batérie nášho zákazníckeho servisu.
 
Na požiadanie objednáme aj úplne novú batériu k vybranému notebooku.
 
V prípade našich stolných počítačov pribalíme napájací kábel, v prípade našich monitorov pridáme napájací kábel a voliteľný typ dátového kábla (DVI, VGA).
 


 

Bezplatné doručenie domov


Doručenie je rýchle a bezplatné pre všetky objednávky. Nezávisí od výšky zaplatenej sumy! Všetky výrobky máme na sklade, teda sú pripravené na zabalenie. Prichádzajúce objednávky budú spracované do 14:30 hod. každý pracovný deň, po uplynutí tohto času už budú preložené na spracovanie na nasledujúci pracovný deň.

Možné spôsoby doručenia:

 • doručenie kuriérskou službou GLS až domov
 • doručenie na preberacie miesto -  viac ako 400 preberacích miest na Slovensku

Možné spôsoby platby: dobierka (v hotovosti alebo platba kartou u kuriéra), platba kartou online, bankový prevod, nákup na splátky (Quatro alebo Cetelem)

Dodacie podmienky