Cenový filter
-
Brand
Pamäť RAM
Trieda
Jazyk klávesnice
Rozlíšenie displeja

Overený zákazník

Nakupovala som prvý krát a som milo prekvapená.Všetko perfektné či komunikovanie s obchodom,veľký výber,perfektne zabalené a rýchlo doručené.

07.12.2023, 08:40

Overený zákazník

Rychle dodanie tovaru a spokojný zákazník: )

06.12.2023, 21:00

Overený zákazník

Prvy krat som kupoval repasovaný výrobok. Bol som zvedavý, v akom to bude stave. A fakt som bol prekvapený. Oznacenie v obchode bolo "silver", takze taký "stred". Monitor pritom vyzera za mna ako nový. Na stojane boli nejaké drobné škrabance, ale display je dokonalý. Take skrabance som schopny spravit sam v priebehu par dni po rozbaleni a zacati pouzivania, take za mna fakt vyborna kúpa a zaroven zaruka 2 roky.

02.12.2023, 17:12

Mária

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím kontaktujte nás.

Mária, zákaznícky servis

Tel.: +421 905 399 198

Repasované notebooky Lenovo

Repasované notebooky Lenovo (Lenovo Thinkpad, Lenovo IdeaPad) z kontrolovaných zdrojov s dvojročnou zárukou.

24 / 149 produkt

Lenovo, ktoré vyrástlo z čínskeho vedeckého projektu a stalo sa svetovou značkou, je výrobcom azda najspoľahlivejších notebookov na svete. Svojej sláve vďačí dlhoročnej minulosti, neskutočnému množstvu inovatívnych návrhov a svojim kvalitným notebookom z radu ktorých jednoznačne vyniká Lenovo ThinkPad. Spoznaj aj ty príbeh Lenova a jeho kvalitné notebooky, ktoré sa dostali aj do vesmíru!

Medzi najznámejšie produkty spoločnosti Lenovo patria zaslúžene populárne a legendárne notebooky Lenovo Thinkpad, ktoré sa preslávili kvôli ich mimoriadnej spoľahlivosti a vynikajúcej kvalite. Všetky notebooky prešli dôkladným obnovením, čistením a testovaním, takto garantujeme spoľahlivú a dlhú životnosť.

Pokiaľ ide o vybavenie, Lenovo Thinkpad patria k špičke:

  • antireflexný displej, ktorý má vynikajúcu kvalitu obrazu a je ho možné sklopiť o 180 stupňov, čo umožňuje jeho všestranné využitie
  • vysoko efektívny, bezzvučný, špeciálne navrhnutý chladiaci systém, ktorý chráni pred prehriatím
  • ergonomicky navrhnutá klávesnica, ktorá výrazne uľahčuje dlhodobú prácu
  • odolný vnútorný kovový rám, tzv. rollcage, ktorý chráni hardvér pred vonkajšími vplyvmi
  • spoľahlivé fungovanie pri nízkych aj vysokých teplotách


Typy Lenovo ThinkPadov


ThinkPad X: Kompaktné (napr. X230) alebo ultratenké (napr. ThinkPad X1 Carbon), ľahko prenášateľné, všestranné biznis notebooky so silným hardvérom.

ThinkPad T: Odolné, robustné notebooky (napr. ThinkPad T420), ktoré skoro všetko vydržia. Séria T sa vyznačuje kvalitnými materiálmi, trvanlivými pántami a mimoriadnou životnosťou.

ThinkPad P: Robustné mobilné pracovné stanice podobné sérii T s výkonnejším hardvérom, optimalizované pre maximálny výkon.

ThinkPad L: K tejto sérii patria lacnejšie 13 až 15 palcové notebooky, ktoré zvládnu každodenné úlohy.

ThinkPad E: Zlatá stredná cesta. Vynikajúci pomer kvality a ceny šité na mieru pre živnostníkov.

ThinkPad A: Notebooky určené na profesionálne použitie, ktoré sú vhodné na úpravu videí, obrázkov a púšťania technických programov.