Cenový filter
-
Brand
Trieda
Farba
Rad procesora

Všetky (+3)

Všetky (+2)

Overený zákazník

Pracoval som vo fabrike kde sa vo veľkom nakupovali PC od Vás a nikdy nebol problém.

24.05.2024, 09:27

Overený zákazník

Jednoduchá objednávka, rýchle dodanie tovaru

17.05.2024, 07:22

Overený zákazník

Úžasná skúsenosť. Veľká spokojnosť. Hneď po vybratí z krabice fical jedna radosť. Oproti novému PC ušetrené skoro 300€. Určite odporúčam

10.05.2024, 09:04

Mária

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím kontaktujte nás.

Mária, zákaznícka podpora

Tel.: +421 905 399 198

Repasované notebooky Dell

Renovované notebooky Dell s dvojročnou zárukou! Ide o dôkladne vyčistené, obnovené a testované prémiové notebooky s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí!

24 / 90 produkt

Dell je jednou z najspoľahlivejších značiek notebookov. Spoločnosť ponúka rad biznis notebookov (ako napríklad Dell Latitude, Dell Vostro, Dell Precision) a výkonné špičkové multimediálne zariadenia (Dell XPS - Extreme Performance System).

Notebooky tejto značky sa vyznačujú elegantným, funkčným dizajnom v kombinácii s precíznym spracovaním a dokonalou kvalitou materiálu. V prípade notebookov Dell Latitude spoje hraničia s dokonalosťou, skriňa je masívna, rozmiestnenie portov je dobre premyslené, preto sú ideálne na intenzívnejšie používanie.

Mnoho modelov má kryt z tkaných uhlíkových vlákien vďaka čomu sú odolné. Ich vnútorná štruktúra je vyrobená z horčíka, preto sú notebooky Dell Latitude ľahšie a odolnejšie voči nárazom ako plastový spotrebiteľský notebook určený na domáce používanie.

Už pri prvom dotyku poznať, že ide o kvalitný produkt vyrobený z prvotriednych materiálov. Tieto notebooky sa vždy umiestnia na popredných priečkach medzinárodných testov notebookov, preto ich smelo odporúčame tým, ktorým záleží na kvalite a dlhej životnosti.

Medzi ďalšie vlastnosti notebookov Dell Latitude patrí:
- dokovateľnosť (ľahko sa pripája k monitorom a iným perifériám)
- viacero modelov disponuje snímačom odtlačkov prstov
- veľa náhradných dielov, ľahká údržba
- nezrkadľujúci sa displej