My sme furbify

Zaoberáme sa repasovaním a predajom výpočtovej techniky špičkovej kvality (obchodné notebooky a počítače). Sme hrdí na to, že každoročne obnovíme desiatky tisíc zariadení, čím prispievame k ochrane životného prostredia. Poskytovať najlepšie možné služby našim zákazníkom a veľkoobchodným partnerom je našou srdcovkou.

Milujeme počítače

Ešte v roku 2007 sme rozbehli naše podnikanie z malej izby. Zo začiatku sme sa venovali servisu PC a údržbe menších počítačových systémov; neskoršie sme otvorili predajňu počítačov v našom rodnom meste v Kolárove.

Keď vypukla finančná kríza sme si uvedomili, že ozajstný prelom môžeme dosiahnuť len vďaka repasovaným počítačom, nakoľko ich pomocou si môže ktokoľvek kúpiť kvalitné a spoľahlivé zariadenie za zlomok pôvodnej ceny. Toho času bol tento segment na stredoeurópskom trhu takmer úplne neznámy, takže spočiatku bolo veľmi ťažké získať dôveru našich zákazníkov.

furbify team

Po prekonaní počiatočných ťažkostí sa rýchlo rozšírilo, že u nás sa dajú kúpiť vysoko kvalitné a cenovo dostupné výrobky a začali sa hrnúť objednávky. Od začiatku sme venovali osobitnú pozornosť zákazníckej skúsenosti a kvalitu našich služieb zlepšujeme na základe spätnej väzby od našich zákazníkov. Práve tomu vďačíme za náš úspech.


Po čase sme mali medzi našimi zákazníkmi aj niekoľko škôl a úradov, pretože kvôli našim cenám si mohli dovoliť viac a lepších notebookov a počítačov. Dnes sa už naše furbify repasované počítače a notebooky používajú vo viac ako 300 školských zariadeniach.

Angyal Tamás, Keszeli Ákos, Furbify

Počiatočné úspechy nás povzbudili, a tak sme sa odvážne pustili aj do väčších a odvážnejších projektov. Preto po krátkej dobe sme otvorili náš prvý e-shop na slovenskom trhu. Od tej doby sme rozšírili svoje pôsobenie do niekoľkých krajín (vrátane Maďarska od roku 2014) a každý rok predáme desiatky tisíc repasovaných notebookov a počítačov po celej Európe.


Fun fact: Repasovanie toľkých výrobkov si vyžaduje veľa energie. V roku 2018 sme vypili približne 12 000 dávok kávy vo firme. :)

„Kvalita furbify“

Počítače repasujeme vo vlastnej firme pomocou nášho kompetentného personálu. Mnohí z nich majú v tejto oblasti viac, ako 10-ročné skúsenosti. Rozhodli sme sa pre ťažšiu cestu, pretože sme presvedčení, že kvalitu môžeme zaručiť iba vtedy, ak celý proces kontrolujeme my.

Sme na seba nároční, preto sa neuspokojíme so zdanlivými riešeniami: každému počítaču sa venujeme osobitne. Naše produkty sú jednotlivo čistené, odprášené (podľa potreby prefarbené), testované a nakonfigurované. Neustále rozvíjame naše procesy obnovy, vďaka čomu je už aj na európskom trhu známa „furbify kvalita“.

Naším poslaním je popularizovať repasované počítače, ktoré sú obnovené produkty so skvelým pomerom kvality a ceny. Naším cieľom je, aby životnosť už raz vyrobených počítačov, notebookov a monitorov bola čím dlhšia, t. j. aby ostali čím dlhšie v obehu a nestal sa z nich elektronický odpad.

Míľniky

 • 2008: otvorenie našej prvej predajne PC (pod názvom ATECH.NET)
 • 2011: otvorenie našej prvej predajne PC (pod názvom ATECH.NET)
 • 2012: otvorenie prvého e-shopu na slovenskom trhu (www.lacne-pc.sk)
 • 2012: rozbehnutie slovenského veľkoobchodného predaja (pod názvom ATECH.COMP)
 • 2014: otvorenie e-shopu v Maďarsku (felujitottpc.hu)
 • 2016:

  • rozbehnutie českého veľkoobchodného predaja (pod názvom ATECH.COMP)

  • Zvláštna cena pre udržatelnosť na súťaži „Vzor roka“ pre nášho spolumajiteľa Ákos Keszeli (Példakép Alapítvány)

 • 2019:

  • Zmenili sme našu korporátnu identitu, našim novým zjednoteným názvom sa stal furbify

  • Súťaž Podnikateľ roka: 1. miesto v kategórii pre pokročilých (Zväz mladých maďarských podnikateľov na Slovensku)

Rýchle odkazy

O firme

Kontakt

Často kladené otázky

Hodnotenia zákazníkov