Cenový filter
-
Brand
Farba
Trieda
Pamäť RAM
Rad procesora

Overený zákazník

Paráda, tovar mi bol rýchlo doručený....Je veľkou výhodou, že je možnosť tovar k výberu odkonzultovať, poradia..

28.09.2023, 07:58

Overený zákazník

Veľmi rýchle, priateľské a flexibilné jednanie, napriek tomu, že s prvým zariadením som nebol spokojný (mala závada a aj osobné preferencie) boli veľmi priateľský a ochotný ho hneď opraviť, ja som si však vybral a zaplatil zvlášť druhé zariadenie nakoľko som zistil, že potrebujem výkonnejšie a som neskutočne spokojný s celým procesom a rýchlosťou dodania. Peniaze za prvé zariadenie mi boli následne vrátené na účet. Ďakujem a odporúčam všetkými 5 hviezdičkami. :)

26.09.2023, 10:39

Overený zákazník

Obchod odporúčam, pred tým som ho nepoznal, všetko prebehlo korektne a ako zákazník som sa cítil skvele. Kupovanú baterku som ešte neinštaloval, verím, že modelové číslo a rada bude sedieť, ako bolo deklarované na internete,

25.09.2023, 08:08

Mária

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím kontaktujte nás.

Mária, zákaznícky servis

Tel.: +421 905 399 198
( počas pracovných dní 8:00 - 16:30 )

Farebné notebooky

Nudí vás šedá? Vyberte si z našej ponuky farebných notebookov a nájdite ten, ktorý sa najviac hodí k Vášmu vkusu!​

24 / 33 produkt

​Vyniknite z davu farebným notebookom!

Preč od nudných odtieňov šedej a čiernej, vyber​te​ si z viac ako 30​ rôznych​ farieb. Naše farebné ​notebooky sú ​pokryté​ špeciálnou odolnou fóliou, ktorá chráni ich kryt pred pošk​odením​ a dodáva im ​svieži​ vzhľad. Ak nenájde​te​ svoju obľúbenú farbu, neváhaj​te​ nám napísať a my ​Vám​ ju zabezpečíme! Takmer všetky notebooky v našej ponuke môže​te​ mať s výnimočnou farebnou fóliou. Kontaktujte našu zákaznícku ​podporu a urob​te​ svoj notebook ​jedinečným.