Cenový filter
-
Brand
Trieda
Farba
Rad procesora
Generácia procesorov
Kapacita pamäte RAM

Všetky (+4)

Všetky (+14)

Všetky (+32)

Overený zákazník

Rychlé. Výborná komunikace. Stav bazarového zboží byl lepší než jsem očekával.

07.06.2024, 19:07

Overený zákazník

Super rychlé, kvalita i cena nemá chybu, nakoupím znovu !!!

16.03.2024, 20:23

Overený zákazník

Super:)) Jsem nadmíru spokojenej..☺️ máte ode mě 20 hvezdicek.. všechno funguje jak má,skvěle zabaleno,rychle doručeno a za super cenu .Nečekal sem to... DIKY

24.02.2024, 14:40

Mária

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím kontaktujte nás.

Mária, zákaznícka podpora

Tel.: +421 905 399 198

Repasované notebooky

Kvalitné repasované notebooky so zárukou. Prezrite si našu stránku ešte dnes a vyberte si ten správny model pre vás.

20 / 20 produkt

Zánovné firemné notebooky s minimálne 2-ročnou zárukou

Naše notebooky od výrobcov Dell, Lenovo, HP a Fujitsu sú renovované a testované priamo v našej spoločnosti, preto na všetky ponúkame 2- až 5-ročnú záruku. Business class notebooky alebo firemné notebooky sú určené na dlhodobú prácu, majú vysokoodolný kryt a bezpečnostné prvky. Notebooky tejto kategórie majú starostlivo vyrobený kryt z horčíka, odolných plastov, uhlíkových vlákien alebo z kovu, aby zvládli zvýšené nároky. Vďaka svojmu vyhotoveniu sa dajú ľahko rozšíriť, vyčistiť a opraviť, takže ich životnosť môže byť aj viacnásobne vyššia než v prípade lacnejších konzumerských zariadení.

Firemné notebooky majú kvalitný displej s vyšším pozorovacím uhlom a hustotou pixelov. Antireflexná úprava, matný displej a vysoké rozlíšenie vedú k pohodlnému použitiu nielen pri dennom svetle, ale aj pri nepriaznivom osvetlení. Modely s kvalitným displejom IPS majú vynikajúcu hĺbku farieb, takže ich odporúčame aj na jednoduchšie grafické úlohy.

Ich chladiaci systém je vysoko efektívny, takže sa nemusíš báť, že sa stroj prehreje. Ventilátor pracuje takmer nepozorovateľne, vyslovene ticho a zapína sa iba v prípade potreby, vďaka čomu šetríš energiu. Business class notebooky majú aj dokovací konektor, preto sa dajú použiť aj ako plnohodnotný stolný počítač. Ľahko k nim môžeš pripojiť monitor, myš aj klávesnicu.

Notebook na kancelárske použitie a na prácu

Repasované (tzv. refurbished) notebooky sú ideálne na kancelárske použitie aj na bežnú a dlhotrvajúcu prácu. Vďaka kvalitným materiálom a ich vyhotoveniu vydržia mnoho rokov a v prípade poruchy sú ľahko servisovateľné. Z hľadiska bezpečnostných funkcií môžeme rátať aj s bohatou výbavou. Väčšina modelov business class má ochranu heslom, čítačku odtlačkov prstov, klávesnicu odolnú proti kvapkám, vnútorný kovový rám (ochranný rám) a mnoho ďalších bezpečnostných funkcií.


Repasované notebooky pre grafikov

Ponúkame aj mobilné pracovné stanice, ktoré sú vhodné hlavne na strih videa, grafické práce (napr. Photoshop, Illustrator, Affinity), 3D modelovanie a technické programy (CAD). Takéto stanice sú napríklad workstation notebooky HP Zbook, Dell Precision, Fujitsu Celsius alebo Lenovo Thinkpad seriál "W", "A" a "P". Procesor a grafická karta pracovných staníc vydržia aj zvýšené použitie, pretože musia spĺňať oveľa vyššie očakávania než tradičné zariadenia.

Rozšír si laptop podľa svojich potrieb

Väčšinu zariadení je možné ďalej rozšíriť o pamäť (RAM) alebo bleskurýchle SSD a ďalšie príslušenstvo. Rozšírenia môžeš pridať na stránke produktu v konfigurátore, inštaláciu vykonajú naši technici. V e-shope Furbify nájdeš aj notebooky v zľave. Poobzeraj sa a vyber si, ktorý ti najlepšie vyhovuje. Ak potrebuješ poradiť, obráť sa na náš legendárny zákaznícky servis a my ti pomôžeme. Nemusíš mať obavy, pozri si zákaznícke hodnotenie na našom webe, navyše máme od portálu Heureka skóre spokojnosti nad 95%.

Notebooky pre študentov

Podľa našich skúseností študenti potrebujú taký notebook, ktorý je vhodný najmä na základné úlohy, kontaktovanie a dobre zvláda každodenné dochádzanie. Naše repasované notebooky v e-shope Furbify spĺňajú obe kritériá. Väčšina našich notebookov disponuje webovou kamerou aj mikrofónom, preto sú vhodné aj na domáce štúdium alebo home office.

Notebook na splátky

V našom internetovom obchode máš možnosť nakupovať notebooky na splátky, tak ako si na to zvyknutý z kamenných predajní.