Cenový filter
-
Druh produktu
Brand
Trieda
Prevedenie skrinky
Kapacita pamäte RAM
Typ pamäte RAM
Rad procesora

Všetky (+1)

Všetky (+20)

Všetky (+16)

Overený zákazník

Rychlé. Výborná komunikace. Stav bazarového zboží byl lepší než jsem očekával.

07.06.2024, 19:07

Overený zákazník

Super rychlé, kvalita i cena nemá chybu, nakoupím znovu !!!

16.03.2024, 20:23

Overený zákazník

Super:)) Jsem nadmíru spokojenej..☺️ máte ode mě 20 hvezdicek.. všechno funguje jak má,skvěle zabaleno,rychle doručeno a za super cenu .Nečekal sem to... DIKY

24.02.2024, 14:40

Mária

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím kontaktujte nás.

Mária, zákaznícka podpora

Tel.: +421 905 399 198

Repasované počítače s 2-ročnou zárukou , posledné kusy

Ponúkame kvalitné repasované počítače od výrobcov HP, Dell, ASUS, Fujitsu a Lenovo. Doprava zadarmo, záruka minimálne 2 roky! V našej ponuke nájdete aj profesionálne pracovné stanice a herné počítače. U nás môžete kúpiť lacné PC aj kompletné PC zostavy.

24 / 85 produkt

Kancelárske PC s monitorom

U nás môžete kúpiť tie najlepšie, lacné kancelárske počítače, kompletné PC zostavy s monitorom.


Repasované herné PC

Repasované herné počítače s grafickými kartami GeForce a Radeon v renovovanej, ale aj úplne novej PC skrini, vďaka ktorým ušetríte peniaze. Na všetky zariadenia poskytujeme minimálne 2-ročnú záruku. Nakúpte na splátky cez, Quatro alebo Cetelem.


Výkonné pracovné počítače workstation

Workstation PC alebo tzv. pracovné stanice sú vhodné pre grafické programy, na strih videa, alebo technické návrhy (CAD). Výkon na úrovni servera, stabilná funkcia a vysoká výpočtová kapacita za prijateľnú cenu! Kvalitné repasované pracovné stanice od výrobcov Dell, HP, Fujitsu, ktoré možno rozšíriť o SSD disk alebo extra pamäť podľa požiadaviek.

All in One PC - štýlové všetko v jednom počítače

Repasované All In One PC (AIO) s minimálne 2-ročnou zárukou. Ak chcete priestorovo úsporný, estetický a ľahko premiestniteľný počítač všetko v jednom, pozrite si našu ponuku. Počítač typu všetko v jednom je prakticky plnohodnotný, stolný počítač zabudovaný do monitora.


Repasované Mini PC

Mini počítače, ktoré šetria miesto, na kancelársku prácu. Ak na stole nemáš dostatok miesta na počítač, pozri si našu ponuku mini PC.

Rozšírte parametre podľa potrieb

Počítače môžu byť rozšírené o extra pamäť alebo bleskurýchle SSD, ktoré je k dispozícii v konfigurátore na stránke produktu.


PC na splátky cez Quatro alebo Cetelem!

Nakúp na splátky, cez Quatro alebo Cetelem.