Cenová garancia

Už sa ti určite stalo, že si si kúpil v e-shope vytúžený produkt, ktorý bol v priebehu niekoľkých dní zlacnený a tí, ktorí si ho kúpili neskoršie ho dostali za výhodnejšiu cenu ako ty.

My vo furbify ťa chceme uchrániť pred takou situáciou. Práve preto ponúkame cenovú garanciu na náš celý sortiment, na bežné aj na akciové ceny.
Ak sa do 8 dní odo dňa nákupu objaví tebou kúpený produkt v našom e-shope za priaznivejšiu cenu (v porovnaní s cenou tvojej kúpy), tak si môžeš nakúpiť v našom internetovom obchode v hodnote cenového rozdielu medzi starou a novou cenou!

Príklad: Kúpiš si u nás notebook HP Elitebook 8440p za 270 eur a po 5 dňoch vidíš, že rovnaký produkt stojí už len 200 eur v našom e-shope. V tomto prípade si môžeš vybrať hocičo z našej ponuky a zaplatíš zaňho o 70 eur menej. Ak vybraný produkt stojí práve toľko, napr. HP monitor, tak ho dostaneš zadarmo.


Podmienky uplatnenia cenovej garancie:

  • Cenová garancia sa vzťahuje len na zníženie cien produktov v našom e-shope na www.furbify.sk a na jej podstránkach.
  • Cenovú garanciu je možné uplatniť len na tie výrobky, ktoré už boli zaplatené.
  • Čiastku vypočítanú na základe cenovej garancie je možné využiť len raz v jednej splátke do 30 kalendárnych dní odo dňa potvrdenia oprávnenia na jej uplatnenie.
  • Čiastku vypočítanú na základe cenovej garancie nie je možné premeniť na hotovosť a nemožno ju uplatniť na špeciálne akcie, ktoré trvajú menej ako týždeň alebo na produktové balíky, ktoré pozostávajú z viacerých výrobkov.
  • Kupujúcim v prípade uplatnenia čiastky vypočítanej na základe cenovej garancie môže byť výlučne tá istá fyzická alebo právnická osoba, ktorá si si kúpila pôvodný produkt, na ktorý sa uplatnila cenová garancia.
  • Nárok na cenovú garanciu musí uplatniť kupujúci.


Ak si myslíš, že máš nárok na uplatnenie cenovej garancie, pošli nášmu zákazníckemu servisu produktový kód tebou kúpeného výrobku a poradové číslo faktúry na e-mail alebo ich zadaj cez telefón v záujme uplatnenia cenovej garancie.