Furbify veľkoobchod s použitými počítačmi a notebookmi

Ak chceš vidieť naše veľkoobchodné ceny a nakupovať za ne, prosím prihlás sa do svojho partnerského účtu:

Aj ty sa venuješ predaju IT?

Pripoj sa ešte dnes k našej partnerskej sieti!

Kvalitné repasované počítače a notebooky pre partnerov s týždenne aktualizovanými akciami. Poskytujeme neustále aktualizovaný a rozmanitý sortiment IT produktov za konkurencieschopné trhové ceny s extrémne krátkymi dodacími lehotami našim stovkám predajcov a veľkoobchodným partnerom.

Naším cieľom je, aby naši obchodní partneri profitovali z našej spolupráce vo veľkom!

V našom sklade nájdeš jednak značkové repasované (použité) počítače, notebooky a monitory, jednak workstationy, All in One PC, tlačiarne aj nerozbalené produkty pochádzajúce z likvidácie zásob.

Estetická kvalita repasovaných produktov furbify často konkuruje kvalite nových výrobkov, pretože každému zariadeniu venujeme osobitnú pozornosť.

Po odbornej prehliadke náš tím expertov podrobí počítače vnútornému a vonkajšiemu čisteniu, následne sú tieto produkty otestované a dodané v kvalitnom a bezpečnom obale.

Počítače s výraznými estetickými nedostatkami alebo so slabšou kvalitou obrazu sa po renovácii predávajú za zníženú cenu, samozrejme so zárukou!

V prípade, ak Ak by sa produkt predsa len pokazil, náš dobre vybavený servis tento problém rýchlo odstráni (v priemere do 5 pracovných dní).

Naše množstevné ponuky sú šité na mieru, neváhaj kontaktovať našich predajcov! Dohodnime sa ešte dnes!

Podmienky pre status predajcu sú nasledovné:

-nákup produktov za účelom ďalšieho predaja

-ďalší predaj v obchode alebo v e-shope

Vytvoriť partnerské konto

Partnerský účet bude vždy aktivovaný po manuálnej kontrole. Do 24 hodín ťa budeme informovať prostredníctvom e-mailu o výsledku preverenia.

Pripoj sa ešte dnes k našej partnerskej sieti!

Ak preferuješ flexibilitu pri správe objednávok a distingvovanú pozornosť pri komunikácii, tak táto ponuka je pre teba priam stvorená. Naše týždenne aktualizované akcie a exkluzívne ponuky od našich predajcov ti zabezpečia taký sortiment, ktorý doposiaľ bol dostupný len pre úzky okruh našich partnerov.

Vytvoriť partnerské konto

Veľkoobchod kontakt

Petra
Petra
furbify sales manager

+421 948 733 866
petra.bojtosova@furbify.eu