Furbify veľkoobchod s použitými počítačmi a notebookmi

Ak chcete vidieť naše veľkoobchodné ceny a nakupovať za ne, prihláste sa prosím do svojho partnerského účtu:

Aj Vy sa venujete predaju IT?

Pripojte sa ešte dnes k našej partnerskej sieti!

Kvalitné repasované počítače a notebooky pre partnerov s týždenne aktualizovanými akciami. Poskytujeme neustále aktualizovaný a rozmanitý sortiment IT produktov za konkurencieschopné trhové ceny s extrémne krátkymi dodacími lehotami našim stovkám predajcov a veľkoobchodným partnerom.

Naším cieľom je, aby naši obchodní partneri profitovali z našej spolupráce vo veľkom!

V našom sklade nájdete jednak značkové repasované (použité) počítače, notebooky a monitory, jednak workstationy, All in One PC, tlačiarne aj nerozbalené produkty pochádzajúce z likvidácie zásob.

Estetická kvalita repasovaných produktov furbify často konkuruje kvalite nových výrobkov, pretože každému zariadeniu venujeme osobitnú pozornosť.

Po odbornej prehliadke náš tím expertov podrobí počítače vnútornému a vonkajšiemu čisteniu, následne sú tieto produkty otestované a dodané v kvalitnom a bezpečnom obale.

Počítače s výraznými estetickými nedostatkami alebo so slabšou kvalitou obrazu sa po renovácii predávajú za zníženú cenu, samozrejme so zárukou!

V prípade, ak Ak by sa produkt predsa len pokazil, náš dobre vybavený servis tento problém rýchlo odstráni (v priemere do 5 pracovných dní).

Naše množstevné ponuky sú šité na mieru, neváhajte kontaktovať našich predajcov! Dohodnime sa ešte dnes!

Podmienky pre status predajcu sú nasledovné:

-nákup produktov za účelom ďalšieho predaja

-ďalší predaj v obchode alebo v e-shope

Vytvoriť partnerské konto

Partnerský účet bude vždy aktivovaný po manuálnej kontrole. Do 24 hodín Vás o výsledku preverenia informujeme prostredníctvom e-mailu.

Pripojte sa ešte dnes k našej partnerskej sieti!

Ak pri správe objednávok preferujete flexibilitu a pri komunikácií distingvovanú pozornosť, táto ponuka je pre Vás priam stvorená. Naše týždenne aktualizované akcie a exkluzívne ponuky od našich predajcov Vám zabezpečia taký sortiment, ktorý bol doposiaľ dostupný len pre úzky okruh našich partnerov.

Vytvoriť partnerské konto

Veľkoobchod kontakt

Kristian
Kristian
furbify sales manager

+421 948 836 694
kristian.zsille@furbify.eu
Nikoleta
Nikoleta
furbify sales manager

+421 948 820 203
nikoleta.paluchova@furbify.eu