Výkup notebookov

Ak máte záujem vymeniť svoje zastarané zariadenia za novšie, teraz je tu príležitosť! Hlavným cieľom spoločnosti Furbify je podpora udržateľnej budúcnosti a obhajoba obehového hospodárstva. Naším cieľom je znížiť množstvo elektronického odpadu a predĺžiť životnosť notebookov, počítačov a iných produktov. Prostredníctvom nášho programu spätného výkupu Vám ponúkame možnosť dať Vášmu zastaranému, opotrebovanému notebooku, PC, alebo inému zariadeniu nové využitie namiesto toho, aby skončilo v koši.

Ako na to?

Vyplňte nasledujúci dotazník (značka, typ, konfigurácia, množstvo, stav) a čoskoro Vás bude kontaktovať jeden z našich odborníkov, ktorý Vám pomôže. Vymeňte Vaše zariadenie za produkt z našej aktuálnej ponuky a staňte sa súčasťou úsilia o udržateľnejšiu budúcnosť.
 

Výkup sa vzťahuje na akékoľvek zariadenia?

V súčasnosti vykupujeme notebooky, smartfóny, tablety, herné konzoly, počítače a grafické karty.

Je podstatné, v akom stave sú zariadenia?

Uprednostňujeme produkty, ktoré sú funkčné, zachovalé a v prijateľnom estetickom stave. Niekoľko škrabancov, alebo opotrebenie krytu zvyčajne nepredstavuje problém. Dokážeme tiež prijať nefunkčné zariadenia a profesionálne ich recyklovať. V tomto prípade však dopravu hradí predávajúci a za zariadenia vieme ponúknuť len symbolickú sumu.

Vykupujete aj náhradné diely?

Momentálne vykupujeme iba grafické karty, žiadne iné súčiastky.

Ako Vám zariadenie môžem doručiť?

Kuriérom. Pri väčšom množstve môžeme po predchádzajúcej dohode zabezpečiť vyzdvihnutie a doručenie. DÔLEŽITÉ: Produkt pred odoslaním dôkladne očistite a zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil. Ak stolný počítač obsahuje väčšiu grafickú kartu, zabaľte ju samostatne, alebo ju bezpečne upevnite vo vnútri skrinky, aby sa zabránilo poškodeniu.

Zariadenie obsahuje citlivé údaje a obávam sa, že by sa mohli dostať do nesprávnych rúk!

Aj nás to znepokojuje. Preto odporúčame, aby ste sa pred odoslaním uistili, že ste údaje vymazali. Samozrejme, robíme to aj my pri každom odkúpenom zariadení pomocou špeciálneho softvéru na odstránenie dát. Takto vymazané dáta sa nedajú obnoviť, preto odporúčame pred vymazaním najdôležitejšie údaje zálohovať.

Akú cenu ponúkate?

Každú prijatú požiadavku posudzujeme individuálne a ponúkame jedinečnú cenovú ponuku.

Vyplniť dotazník