Furbify hodnotenia zákazníkov


heureka

228 recenzií

Super rýchlo a spoľahlivo
27.05.2020, 13:03

Prehľadná web stránka Doprava v cene komodity
23.05.2020, 20:42

ceny velky vyber zaruka
18.05.2020, 07:19


„Pozrel som cenu základnej dosky ponúkaného PC za 49€ a porovnal na internete.Podaktoré zakladné dosky boli drahšie ako váš ponúkaný komplet PC.Ďalej mám veľa dielov na socket 775 tak môžem spraviť upgrade. Vašu firmu som našiel na facebooku kde som aj zanechal pozitívnu recenziu na kúpený PC nakoľko som spokojný.”

– Jozef

„Prezeral som si konfigurácie a zapáčili sa mi ceny. Keby som si skladal PC sám, ako pred rokmi, na takú dobrú cenu by som sa nedostal. Počítač som už spojazdnil, inštaláciu Win som si robil sám a všetko zatiaľ funguje ako má. ”

– Marek

„Dobrý deň,vašu stranku som našla na googl.Sme velmi spokojný s počítačon u vas zakúpeným.Podla mna je zbytočné kupovat nový,drahý a o pol roka už zastaralý počítač ked u vás kupený repasovaný je plne funkčný a bez závad a dokonca ešte aj so zárukou.Odporučili sme vas aj znamej a sami planujeme kupiť u vas este dva počítace prípadne notebook. Dakujem a do Nového roku želam všetko dobré Trojanova”

– Martina

„S nákupom Pc som spokojný . Zatiaľ slúži ? bol som prekvapený rýchlim dodaním tovaru do 48h . Našiel som vás na Facebooku a skúsil som . Prekvapenie bola lacná cena. Som spokojný a určite využijem ešte nákup u vás asi monitora . ”

– Jozef

„Dobrý večer vám prajem - Kéty - rozhodol som sa na radu mojho príbuzného on si taktiež kupoval od vašej firmi a bol spokojný aj ja som taktiež spokojný počítač mi funguje bez problému ak by som dakedy mal ešte kupit si počítač pravdepodobne by som zas kupil od vašej firmi.Cenovo mi to vyhovovalo najlepšie a plus ešte tou zárukou le to asi najlepšia ponuka čo sa dá vyhladať na internete .To by bolo z huba asi všetko prajem Vám Kéty prijemný večer.”

– Imre

„Našiel som vás cez Google a rozhodol som sa nakúpiť u vás preto, lebo máte možnosť nákupu na splátky a dávate 2 ročnú záruku na repasovane PC. Odporúčam vás známym. ”

– Norbert

„Dobrý deň. Zakúpený počítač slúži svokrovcov veľmi dobre , zatiaľ nemali žiaden problém. Pre Vašu firmu sme sa rozhodli pre dobrú cenu , a aj vďaka online chatu kde boli zodpovedané všetky otázky čo som mal.Rýchle dodanie bolo tiež veľkým plusom. Našli sme Vás cez Google (ak sa nemýlim mali ste v tom čase reklamu). Tak to je asi všetko z mojej strany. Prajem Vám pekný zvyšok dňa a prajem Vám aj Vašej firme len to najlepšie.”

– Ľudovít

Napísať hodnotenie

Najlepšia cena/hodnota Najlepšia cena/hodnota Kvalita za rozumnú cenu!
Dvojročná záruka Dvojročná záruka Pre všetky naše repasované produkty
Záruka vrátenia peňazí Záruka vrátenia peňazí Vyskúšaj to na 30 dní!
Doručenie zdarma Doručenie zdarma Do 24 hodín!
Doručenie zdarma

Doručenie zdarma

Dvojročná záruka

Dvojročná záruka

Online splátky

Online splátky

Obľúbené: Monitor k počítaču Ku kamerovým systémom HDMI Monitor Použité laptopy Použíté gamer počítače Kompletné PC stolné PC úplná konfigurácia USB wifi ddr 4gb s webkamerou na splátky Zdroj S dotykovým displayom repasovaný notebook repasovaný počítač dokovacia stanica pre notebook