Kto kupuje repasovaný notebook?

Napísal: Szilvia, furbify 18. 05. 2020 15:53

Kúpa notebooku alebo počítača nie je ľahkou úlohou. Najprv sa musíš popasovať s otázkou, či chceš kúpiť nové alebo použité zariadenie, čo je pre teba lepšie z pohľadu tvojich cieľov a financií.

Možno viacerí sa boja repasovaných počítačov, hlavne kvôli tomu, že sa mylne domnievajú, že k týmto výrobkom sa neposkytuje záruka, nedostanú faktúru, ani podporu v podobe profesionálneho servisu. Práve opak je pravdou. E-shopy, ktoré sa špecializujú na predaj repasovaných počítačov a notebookov sú vo všetkých ohľadoch spoľahlivou alternatívou, ak si chceš kúpiť notebook vhodný na prácu a zábavu.

kto kupuje repasovany notebook


Je však 100 %-ne isté, že repasovaný počítač alebo notebook by splnil tvoje očakávania? Kto sú tí, ktorí v súčasnosti kupujú renovovaný notebook, a prečo pre nich táto alternatíva funguje rovnako dobre, ako keby práve vyšli z obchodu IT s najnovším špičkovým modelom? V nasledujúcom príspevku by sme ti chceli predstaviť našu cieľovú skupinu, ktorá sa bežne rozhodne za repasované zariadenia.

Prečo sa oplatí kúpiť repasovaný notebook?

Po prvé, je dôležité objasniť, že nákup renovovaného počítača z bezpečného/prevereného zdroja znamená oveľa viac než si len kúpiť použitý počítač alebo notebook z bazáru.

Obchody a e-shopy, ktoré sa špecializujú na repasované notebooky vykonávajú všetky potrebné nastavenia pre predávané zariadenia, poskytujú k týmto výrobkom legálny operačný systém (za tretinovú cenu) a samozrejme kompletne obnovia hardvér, ako aj samotný vonkajší kryt, t. j. dajú ich do poriadku z každého hľadiska.

Týmto spôsobom z obchodov a e-shopov, ktoré sa špecializujú na repasované notebooky, t. j. expertov v tejto oblasti nekupujeme obyčajné použité PC alebo notebooky. Väčšina repasovaných notebookov je starostlivo skontrolovaná, čistená a obnovená, čiže akoby si kúpil v obchode zariadenie, ktoré bolo priamo odobraté z výrobnej linky. Až na to, že si ho dostal oveľa lacnejšie, ako keby si si kúpili rovnaký nový notebook.


Pre koho je repasovaný notebook dobrou voľbou?

V prvom rade by sme mohli povedať, že cieľová skupina je pomerne široká a renovované PC a notebooky sú vhodnou alternatívou pre všetkých používateľov, ktorým popri šetreniu záleží aj na kvalite a spoľahlivosti pri konečnom rozhodnutí.

Pre tých, ktorí si nepotrpia na najnovšie špičkové zariadenia a pred pol centimeter tenkými dizajnovými ultrabookmi uprednostnia prinajmenšom rovnako účinnú a spoľahlivú alternatívu v podobe repasovaného notebooku sa oplatí pozrieť našu ponuku.

najcastejsie omyly o repasovanych pocitacoch


Repasovaný notebook, ktorý sa predtým používal v kancelárskom prostredí môže byť skvelou voľbou napríklad pre študentov, ktorí chcú používať svoj počítač na zábavu, aj na učenie. Repasované značkové zariadenia (Dell, HP, Lenovo, Fujitsu) nie sú vhodné iba na úpravu textov, čítanie alebo na surfovanie po internete, ale aj na streamovanie filmov alebo dokonca na spustenie jednoduchších hier.

Okrem študentov môžu byť repasované notebooky skvelým spoločníkom aj pre tých, ktorí pracujú z domu, čiže majú home office, nakoľko tieto zariadenia boli vytvorené práve na tento účel a hravo zvládnu viac hodín intenzívneho používania denne. Okrem plynulého sťahovania a nahrávania denných materiálov stabilný repasovaný notebook umožní nepretržitú komunikáciu cez internet; to znamená, že ani termíny, ani efektívna komunikácia so zákazníkmi by nemali byť problémom v budúcnosti.


Každý si môže nájsť riešenie na mieru

Jednou z najväčších výhod renovovaných počítačov je to, že berúc do úvahy ich výkon sa dajú kúpiť za priaznivú cenu. Okrem toho je možné tieto zariadenia dokonca prispôsobiť alebo rozšíriť podľa tvojich potrieb.

Ak potrebuješ viac pamäte alebo chceš vymeniť určité komponenty podľa tvojich špeciálnych požiadaviek, nespôsobí to žiadne problémy. Medzi repasovanými notebookmi a počítačmi si každý môže nájsť vhodné riešenie a môže si zaobstarať stabilné a spoľahlivé zariadenie blízke jeho srdcu za zlomok ceny v obchode.

Pozri si ponuku našich repasovaných notebookov!

repasovane notebooky so zarukou

Kategórie
Odporúčané články
Štítky