Dell Vostro 3910 MT - 1608336
MT, i3-12100, 8GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, 1TB HDD 3,5", NO ODD, UHD 730, Windows 11 Pro, HDMI, Gold, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Dell |
| Model | Vostro 3910 MT |
| Produktový kód | 1608336 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i3-12100 3.30 GHz [Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i3 |
| Generácia procesorov | 12. Generácia |
| Prevedenie skrinky | MT |
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložisko | 256GB (M.2) SSD |
| Úložisko | 1TB Pevný disk 3,5" |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Bluetooth | Áno |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 730 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x1 M.2 |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x Audio Jacks (3,5 mm) RJ-45 4 x USB 3.2 |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Hmotnosť | 6,6 kg |
| Rozmery | 154 mm x 293 mm x 324 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Dell OptiPlex 3040 Micro
Intel® i5-6500T, 8GB DDR3 RAM, 120GB SSD, HD 530, Windows OSDell OptiPlex 3050 SFF
Intel® i5-6500, 8GB DDR4 RAM, 500GB, HD 530, Windows OSDell OptiPlex 5070 SFF
Intel® Pentium G5600, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.