Nákup na splátky

V našom internetovom obchode máš možnosť nakupovať tovar na splátky, tak ako si na to zvyknutý z kamenných predajní. Spolupracujeme so spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, ktorej on-line splátkový systém je administratívne veľmi jednoduchý.

Nákup na splátky prostredníctvom spotrebiteľského úveru

Využi možnosť zaplatiť za tovar prostredníctvom spotrebiteľského úveru. Je to jednoduché a získaš tak možnosť opakovane čerpať peňažné prostriedky:
• Vyber si tovar, ktorý chceš kartou zaplatiť. Pri zadaní objednávky zvoľ platbu "Nákup na splátky Cetelem“
• Pokračuj výberom adresy doručenia, zaškrtnutím súhlasu s pravidlami a podmienkami a stlačením tlačidla „Pokračovať“
• Ešte raz si dôkladne skontroluj zadané údaje a vybraný tovar. Objednávku dokonči stlačením tlačidla „Potvrdiť objednávku“
• Po potvrdení objednávky pokračuj stlačením tlačidloa „Pokrač. na nákup na splátky“ budeš presmerovaný na stránku www.cetelem.sk, kde už vyplníš formulár pre schválenie úveru. Výsledok rozhodnutia sa môžeš dozvedieť na www.cetelem.sk/eshop/ziadost.php, na základe prideleného identifikačného čísla, ktoré ti bude zaslané e-mailom po odoslaní žiadosti o úver
• Vyhni sa povinnosti tlačiť dokumenty a zasielať ich poštou, využi možnosť podpísať zmluvy elektronicky! Po schválení žiadosti si môžeš vybrať elektronický podpis zmluvy prostredníctvom dvoch SMS kódov. Všetky potrebné doklady nahráš priamo v zabezpečenej aplikácii spoločnosti BNP, vďaka čomu výrazne urýchliš dodanie nakupovaného tovaru.
• Väčšinou do hodiny (v priebehu pracovného dňa) ti príde potvrdenie z Cetelemu o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti. Pokiaľ bude tvoj úver schválený, vytlač a podpíš potrebné dokumenty, ktoré pošleš na adresu BNP.

Pozor! Lehota pre dodanie tovaru začína dňom, kedy od teba BNP obdrží všetky potrebné dokumenty správne vyplnené a podpísané.


Doklady, ktoré treba priložiť k žiadosti o úver
Po schválení žiadosti o úver nám poštou zašli nasledujúce dokumenty:
Pre úver do 3.000 €
• 1x riadne podpísanú Zmluvu o spotrebiteľskom úvere
• 1x vyhlásenie a poučenie o ochrane osobných údajov
• 1x obojstrannú kópiu občianskeho preukazu / kópia povolenia na trvalý pobyt v SR pri cudzincoch
• 1x kópiu druhého dokladu totožnosti. Ako druhý doklad totožnosti akceptujeme vodičský preukaz/ cestovný pas/ preukaz ZŤP/ zbrojný preukaz/ faktúra (SIPO/energie/telefón/internet/TV)

Doklady posielaj na adresu:
BNP Paribas Personal Finance, SA
Karadžičova 2
811 09 Bratislava
Pokiaľ bola tvoja žiadosť o úver schválená a boli nám poslané potrebné doklady, môžeme tovar vyexpedovať.