HP LaserJet Pro 400 M401dn - 1660041
128 GB, Duplex, Laser, Black, USB 2.0, LAN, Gold, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | LaserJet Pro 400 M401dn |
| Produktový kód | 1660041 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Pamäť | 128 GB |
| Rýchlosť tlače | 33 strán / min. |
| Duplex | Áno |
| Rozlíšenie tlačiarne | 1200 x 1200 dpi |
| Technológia tlače | Laserová |
| Farba tlače | Čierna |
| Pripojiteľné rozhranie | 1 x USB 2.0 1 x LAN (RJ-45 port) |
| Doba tlače prvej strany | 8 s |
| Hmotnosť | 11,0 kg |
| Rozmery | 430 mm x 330 mm x 480 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!