HP Color LaserJet Pro MPF M479fdw - 1660082
27 pages / min. Color, Duplex, Laser, Colour, USB 2.0, USB-B, GbE LAN, 50 000 pages, Silver, Print, Copy, Fax, Scan, 1200 x 1200 dpi, 216 × 297 mm, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Color LaserJet Pro MPF M479fdw |
| Produktový kód | 1660082(W1A80A) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Wi-Fi | Áno |
| Pamäť | 256 MB |
| Rýchlosť tlače | 27 pages / min. 27 pages / min. Color |
| Duplex | Áno |
| Zásobník 1 | 150 letter |
| Rozlíšenie tlačiarne | 600 x 600 dpi |
| Technológia tlače | Laserová |
| Farba tlače | farebná |
| Pripojiteľné rozhranie | 2 x USB 2.0 1 x USB-B 1 x GbE LAN (10/100/1000 Mbit) |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 50 000 pages |
| Functions | Print, Copy, Fax, Scan |
| Scanning Resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Scan Size | 216 × 297 mm |
| Hmotnosť | 23,4 kg |
| Rozmery | 416 mm x 472 mm x 400 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!