HP Color LaserJet Enterprise M553 - 1660080
1 GB, 38 pages / min. Color, Duplex, Laser, Colour, USB 2.0, LAN, Silver, CMYK, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Color LaserJet Enterprise M553 |
| Produktový kód | 1660080(B5L25A) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Pamäť | 1 GB |
| Rýchlosť tlače | 38 strán / min. 38 pages / min. Color |
| Duplex | Áno |
| Zásobník 1 | 250 listov |
| Rozlíšenie tlačiarne | 1200 x 1200 dpi |
| Technológia tlače | Laserová |
| Farba tlače | farebná |
| Pripojiteľné rozhranie | 1 x USB 2.0 1 x LAN (RJ-45 port) |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 80 000 strán |
| Ink Cartridge Configuration | 4 x individual toner cartridges (Cyan, Magenta, Yellow, Black) |
| Hmotnosť | 27,5 kg |
| Rozmery | 458 mm x 479 mm x 399 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!