Samsung Galaxy Tab S4 LTE (2018) Black 64GB - 1900073
Octa-core (4x2.35 GHz Kryo and 4x1.9 GHz Kryo), 10,5", 2560 x 1600, Android, 64 GB, Gold, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S4 LTE (2018) Black 64GB |
| Produktový kód | 1900073(SM-T835 /LTE) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Octa-core (4x2.35 GHz Kryo and 4x1.9 GHz Kryo) |
| Uhlopriečka displeja | 10,5" (26,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WQXGA (2560 x 1600) |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 64 GB |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Rozmery | 164 mm x 7 mm x 249 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!