Getac RX 10 Rugged Tablet (Quality: Bazár) - 1900178
M-5Y10c, 128GB (M.2) SSD, 10,1", 1920 x 1200, Webcam, HD 5300, Windows 11 Pro, USB 2.0, USB 3.0, Jack, Micro HDMI, Bazár, Touchscreen, 4GB LPDDR3, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
1 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Getac |
| Model | RX 10 Rugged Tablet (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 1900178 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bazár - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | M-5Y10c 1.00 GHz [Max. Turbo Frequency 2.00 GHz] |
| Úložisko | 128GB (M.2) SSD |
| Uhlopriečka displeja | 10,1" (25,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WUXGA (1920 x 1200) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 5300 |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x Micro HDMI |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| RAM | 4GB LPDDR3 |
| Hmotnosť | 1,0 kg |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!