Apple iPad Pro 12.9" 3rd Gen (2018) 64GB Space Grey A1876 (Quality: Bazár) - 1900221
A12X Bionic, 12,9", 2732 x 2048, iOS, 64 GB, Bazár, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
1 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPad Pro 12.9" 3rd Gen (2018) 64GB Space Grey A1876 (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 1900221 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bazár - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | A12X Bionic 2.49 GHz |
| Uhlopriečka displeja | 12,9" |
| Rozlíšenie displeja | 2732 x 2048 |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 64 GB |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,6 kg |
| Rozmery | 214 mm x 6 mm x 280 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!