Apple iPad Pro 12.9" 2nd Gen (2017) 512GB Space Grey A1670 - 1900204
A10X Fusion, 12,9", 2732 x 2048, iOS, 512 GB, Bronze, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPad Pro 12.9" 2nd Gen (2017) 512GB Space Grey A1670 |
| Produktový kód | 1900204 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | A10X Fusion 2.38 GHz |
| Uhlopriečka displeja | 12,9" |
| Rozlíšenie displeja | 2732 x 2048 |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 512 GB |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Rozmery | 220 mm x 7 mm x 305 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!