Apple iPad Pro 11" 4th Gen Cellular (2022) 128 Space Grey (A2761) - 1900295
Apple M2, 11", 2388 x 1668, Wi-Fi + Cellular, iOS, 128 GB, Silver, 8GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Môžeme doručiť do: 30.04.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPad Pro 11" 4th Gen Cellular (2022) 128 Space Grey (A2761) |
| Produktový kód | 1900295 |
| Dostupnosť | Skladom 2-4 ks |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Apple M2 |
| Uhlopriečka displeja | 11" |
| Rozlíšenie displeja | 2388 x 1668 |
| Wi-Fi | Wi-Fi + Cellular |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 128 GB |
| RAM | 8GB |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Rozmery | 178 mm x 6 mm x 247 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!