Apple iPad Pro 11 2018 Space Grey 256GB - 1900079
A12X Bionic, 11", 2388 x 1668, iOS, 256 GB, Bronze, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPad Pro 11 2018 Space Grey 256GB |
| Produktový kód | 1900079 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | A12X Bionic 2.49 GHz |
| Uhlopriečka displeja | 11" |
| Rozlíšenie displeja | 2388 x 1668 |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 256 GB |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Rozmery | 178 mm x 6 mm x 247 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!