Apple iPad (2012) CELLULAR 32GB BLACK - 1900019
A6X, 9,7", 2048 x 1536, 32 GB, Bronze, 1GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPad (2012) CELLULAR 32GB BLACK |
| Produktový kód | 1900019 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | A6X 1.4 GHz |
| Uhlopriečka displeja | 9,7" (24,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 2048 x 1536 |
| Wi-Fi | Áno |
| Pamäť | 32 GB |
| RAM | 1GB |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Rozmery | 185 mm x 9 mm x 241 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!