SanDisk Extreme Portable SSD (500 GB) - 3050001
USB Type-C 3.1 Gen 2, NEW, 550 MB/s, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 15.05.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | SanDisk |
| Model | Extreme Portable SSD (500 GB) |
| Produktový kód | 3050001(SDSSDE60-500G-G25) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Konektory | USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| SSD Read Speed | 550 MB/s |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Rozmery | 495 mm x 962 mm x 88 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!