ADATA 512GB LEGEND 710 M.2 NVME - 1850390
NEW, NVMe SSD, 512GB, M.2, 1000 MB/s, 2400 MB/s, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | ADATA |
| Model | 512GB LEGEND 710 M.2 NVME |
| Produktový kód | 1850390(ALEG-710-512GCS) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Formát | NVMe SSD |
| Kapacita disku | 512GB |
| Rozhranie | M.2 |
| SSD Write Speed | 1000 MB/s |
| SSD Read Speed | 2400 MB/s |
| Hmotnosť | 0,0 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!