Samsung Galaxy J1 2016 Black - 1410321 (repasovaný)
4,5", 480 x 800, Silver, Super AMOLED, 1GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy J1 2016 Black |
| Produktový kód | 1410321(SM-J120FN) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 4,5" |
| Rozlíšenie displeja | 480 x 800 |
| Pamäť | 8GB |
| Procesor | Spreadtrum SC9830A (28nm) |
| Displej | Super AMOLED |
| RAM | 1GB |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Rozmery | 69 mm x 9 mm x 132 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!