Oppo Find X3 Lite - 1410405 (repasovaný)
6,43", 1080 x 2400, 128 GB, Gold, Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm), 8GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Windows a softvér:
Môžeme doručiť do: 26.05.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Oppo |
| Model | Find X3 Lite |
| Produktový kód | 1410405(CPH2145) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 6,43" |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2400 |
| Pamäť | 128 GB |
| Procesor | Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm) |
| RAM | 8GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 73 mm x 8 mm x 159 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky