Samsung Galaxy A5 2017 Black - 1410333 (repasovaný)
5,2", 1920 x 1080 (Full HD), Android, 32 GB, Bronze, Exynos 7880 (14 nm), Super AMOLED, 3GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy A5 2017 Black |
| Produktový kód | 1410333 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 5,2" |
| Rozlíšenie displeja | Full HD (1920 x 1080) |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 32 GB |
| Procesor | Exynos 7880 (14 nm) |
| Displej | Super AMOLED |
| RAM | 3GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 71 mm x 8 mm x 146 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!