Apple iPhone 12 Mini Purple 256GB - 1410308 (repasovaný)
5,4", 2340 x 1080, iOS, 256 GB, Gold, A14 Bionic 3.1 Ghz, Super Retina XDR, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iPhone 12 Mini Purple 256GB |
| Produktový kód | 1410308 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 5,4" |
| Rozlíšenie displeja | 2340 x 1080 |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 256 GB |
| Procesor | A14 Bionic 3.0 Ghz |
| Displej | Super Retina XDR |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Rozmery | 64 mm x 7 mm x 131 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!