Oracle Sun Fire X4600 M2 - 1770025
Opteron 8384, 256GB DDR2, 120GB SSD, Silver, 1133W PSU, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Oracle |
| Model | Sun Fire X4600 M2 |
| Produktový kód | 1770025 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Opteron 8384 2.70 GHz |
| Pamäť RAM | 256GB DDR2 |
| Úložisko | 120GB SSD |
| Konektory externé | 2 x USB 2.0 2 x D-Sub 4 x GbE LAN (10/100/1000 Mbit) 1 x MGT LAN Port RJ-45 |
| PSU | 4 x 1133W PSU |
| Hmotnosť | 40,0 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!