HP Proliant DL380 G9 - 1770036
Xeon E5-2690 v3, 128GB DDR4, 120GB HDD 3,5", 300GB SAS HDD 3,5", 600GB SAS HDD 3,5", NO ODD, Matrox G200eh, Silver, 800W PSU, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Proliant DL380 G9 |
| Produktový kód | 1770036 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | 2 x Intel® Xeon® Xeon E5-2690 v3 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 3.50 Ghz] |
| Rad procesora | Intel Xeon |
| Pamäť RAM | 128GB DDR4 |
| Úložisko | 2 x 120GB Pevný disk 3,5" 2 x 300GB SAS Pevný disk 3,5" 4 x 600GB SAS Pevný disk 3,5" |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Grafická karta | Matrox G200eh |
| Konektory externé | 2 x USB 3.0 1 x D-Sub 9 x RJ-45 |
| PSU | 2 x 800W PSU |
| Hmotnosť | 14,4 kg |
| Rozmery | 485 mm x 750 mm x 85 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!