Epson EB-575W LCD - 1680167
1280 x 800, USB 2.0, RS-232, LAN (RJ-45), Jack, HDMI, S-Video, USB-B, VGA Input, VGA Output, Composite: RCA, HDMI (MHL), 16:10, Silver, White, 2700, NO remote control!, 3LCD Chips, Short Throw Wall Mount, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Epson |
| Model | EB-575W LCD |
| Produktový kód | 1680167 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1280 x 800) |
| Kontrast | 10 000 : 1 |
| Konektory | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 1 x LAN (RJ-45) 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI 1 x S-Video 1 x USB-B 1 x VGA Input 1 x VGA Output Composite: RCA 1 x HDMI (MHL) |
| Pomer strán | 16:10 |
| Farba | Biela |
| Ansi Lumen | 2700 |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Display Type | 3LCD Chips |
| Features | Short Throw Wall Mount |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Rozmery | 370 mm x 380 mm x 190 mm |
| Poznámka | K projektorom dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky