OEM Z270 GAMING K6 + 16GB DDR4 + 1070 Ti 8GB - 1609096
TOWER, i5-7500, 16GB DDR4, 240GB SSD, NO ODD, Nvidia GeForce GTX 1070 Ti 8GB, HDMI, Silver, 450W, DDR4, 16GB, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | OEM |
| Model | Z270 GAMING K6 + 16GB DDR4 + 1070 Ti 8GB |
| Produktový kód | 1609096 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-7500 3.40 GHz [Max. Turbo Frequency 3.80 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Prevedenie skrinky | TOWER |
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložisko | 240GB SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Grafická karta | Nvidia GeForce GTX 1070 Ti 8GB |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory interné | 2 x M.2 3 x PCI Express x1 |
| Konektory externé | 5 x USB 3.0 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x HDMI 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x RJ-45 1 x USB Type-C 3.1 1 x PS/2 Combo Port S/PDIF |
| Zdroj | 450W |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G2 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.