OEM A520M K V2 (NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB) (BB) - 16011030
TOWER, Ryzen 5 4500, 16GB DDR4, 1TB SSD, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, RTX 3050 6GB GDDR6, Windows 11 Pro, HDMI, Gold, 550W Micro ATX, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | OEM |
| Model | A520M K V2 (NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB) (BB) |
| Produktový kód | 16011030 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] |
| Rad procesora | AMD Ryzen |
| Prevedenie skrinky | TOWER |
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB SSD 256GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Grafická karta | RTX 3050 6GB GDDR6 |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 1 x M.2 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x1 |
| Konektory externé | 2 x USB 2.0 1 x D-Sub 2 x DisplayPort 2 x HDMI 3 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 1 x PS/2 Combo Port 4 x USB 3.2 Gen 1 |
| Zdroj | 550W Micro ATX |
| Hmotnosť | 9,0 kg |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
|
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G2 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.