Lenovo S510 - 1607605
SFF, i5-6400, 8GB DDR4, 128GB SSD, DVD-RW, HD 530, Silver, 6. Generation, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | S510 |
| Produktový kód | 1607605 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-6400 2.70 GHz [Max. Turbo Frequency 3.30 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |
| Prevedenie skrinky | SFF |
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložisko | 128GB SSD |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 530 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 4 x USB 3.0 1 x D-Sub 1 x DisplayPort 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 1 x Serial (RS-232) port |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Rozmery | 90 mm x 295 mm x 320 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Lenovo ThinkCentre M72E SFF
Intel® i5-3470S, 4GB DDR3 RAM, 250GB, HD 2000, Windows OSLenovo ThinkCentre M710T TOWER
Intel® i5-6500, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530 GT 730 2GB, Windows OSLenovo ThinkCentre M93p Tiny
Intel® i5-4570T, 6GB DDR3 RAM, 240GB SSD, HD 4600, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.