Lenovo M80s Gen 3 - 1608736
SFF, i5-12500, 16GB DDR5, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, UHD 770, Windows 11 Pro, HDMI 2.1 TMDS, Gold, DDR5, 16GB, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | M80s Gen 3 |
| Produktový kód | 1608736 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12500 3.00 GHz[Max. Turbo Frequency 4.60 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 12. Generácia |
| Prevedenie skrinky | SFF |
| Pamäť RAM | 16GB DDR5 |
| Úložisko | 256GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 770 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x1 1 x PCI Express x16 (wired x4) |
| Konektory externé | 1 x Serial (RS-232) port 1 x GbE LAN (10/100/1000 Mbit) 6 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 2 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.1 TMDS |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Rozmery | 92 mm x 297 mm x 340 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny
Intel® i5-8500T, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSLenovo Thinkcentre M720s SFF
Intel® i5-8400, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSLenovo Thinkcentre M720s SFF
Intel® i5-8400, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.