Furbify Pc "furbify RX550" i5/32GB/1TB/AMD Radeon RX 550 4GB - 1608169
i5-10400F, 32GB DDR4, 1TB (M.2, NVMe) SSD, Radeon RX550 4GB, Windows 11 Pro, HDMI output, NEW, ATX 500W, DDR4, 32GB, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Furbify |
| Model | Pc "furbify RX550" i5/32GB/1TB/AMD Radeon RX 550 4GB |
| Produktový kód | 1608169 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10400F 2.90 GHz[Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB (M.2, NVMe) SSD |
| Grafická karta | AMD Radeon RX550 4GB |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 1 x M.2 |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x DisplayPort 2 x PS/2 3 x Audio Jacks (3,5 mm) RJ-45 1 x HDMI output 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Zdroj | ATX 500W |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!