Furbify Pc "furbify 1650" i5/32GB/1TB/GTX 1650 4GB - 1607639
i5-10400F, 32GB DDR4, 1TB (M.2, NVMe) SSD, GTX 1650 4GB OC LP, Windows 11 Pro, HDMI output, NEW, ATX 500W, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Furbify |
| Model | Pc "furbify 1650" i5/32GB/1TB/GTX 1650 4GB |
| Produktový kód | 1607639(H410M S2H V2) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10400F 2.90 GHz[Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB (M.2, NVMe) SSD |
| Grafická karta | Nvidia GeForce GTX 1650 OC 4GB LP |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 1 x M.2 |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 DVI-D DisplayPort 2 x PS/2 3 x Audio Jacks (3,5 mm) RJ-45 HDMI output 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Zdroj | ATX 500W |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!