Furbify Gamer PC "Space" + i5 - 10. Gen CPU, GTX 1050 Ti 4GB LP - 1606375
i5-10400, 16GB DDR4, 1TB SSD, GTX 1050 Ti 4GB LP, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, ATX 500W, FCLGA1200, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Furbify |
| Model | Gamer PC "Space" + i5 - 10. Gen CPU, GTX 1050 Ti 4GB LP |
| Produktový kód | 1606375(90MB13E0-M0EAY0) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10400 BOX (2.9GHz, LGA1200, VGA) |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB SSD |
| Grafická karta | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB LP |
| Čipset základnej dosky | Intel B460 |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory interné | 2 x M.2 |
| Konektory externé | 6 x USB 2.0 DVI-D DisplayPort HDMI PS/2 Combo Port 6 x USB 3.2 |
| Zdroj | ATX 500W |
| Socket | FCLGA1200 |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!