Dell OptiPlex 7070 SFF - 1607562
SFF, i9-9900, 32GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, Radeon RX550 4GB, UHD 630, Windows 11 Pro, Silver, 9. Generation, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Dell |
| Model | OptiPlex 7070 SFF |
| Produktový kód | 1607562 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i9-9900E 3.10 GHz [Max. Turbo Frequency 5.00 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i9 |
| Generácia procesorov | 9. Generácia |
| Prevedenie skrinky | SFF |
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| Úložisko | 512GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Grafická karta | AMD Radeon RX550 4GB Intel® UHD Graphics 630 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 2 x DisplayPort 2 x PS/2 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 5 x USB 3.1 1 x USB Type-C 3.1 |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Rozmery | 92 mm x 290 mm x 292 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Dell Wyse 5070 Thin Client (Slim)
Intel® Celeron J4105, 8GB DDR4 RAM, 64GB (M.2) SSD, UHD 600, Windows 11 Pro OSDell OptiPlex 5070 SFF
Intel® Pentium G5600, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSDell OptiPlex 5070 SFF
Intel® Pentium G5600, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, UHD 630, Windows 11 Pro OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.