Acer Nitro N50-620 - 1608009
MT, i5-11400F, 16GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, GTX 1660 SUPER, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, 11. Generation, Boxed, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Acer |
| Model | Nitro N50-620 |
| Produktový kód | 1608009 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-11400F 2.60 GHz[Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 11. Generácia |
| Prevedenie skrinky | MT |
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Grafická karta | Nvidia GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | 2 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x DisplayPort 1 x HDMI 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 3 x USB 3.2 2 x USB Type-C |
| Boxed | Boxed |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
| Rozmery | 175 mm x 386 mm x 392 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!