Patriot Signature Line16GB DDR5 SO-DIMM 5600MHz Patriot CL46 - 1700103
NEW, 16GB, DDR5, NB, 5600 MHz, CL46, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Patriot |
| Model | Signature Line16GB DDR5 SO-DIMM 5600MHz Patriot CL46 |
| Produktový kód | 1700103 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Veľkosť pamäte (NB) | 16GB |
| Typ pamäte | DDR5 |
| RAM Module Type | NB |
| Frekvencia pamäte | 5600 MHz |
| Časovanie pamäte | CL46 |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!