Sony Vaio PCG-3F1M VGN-FW31ZJ - 1527246
C2D T9550, 4GB DDR2, 120GB SSD, Blu-ray RE, 16,4", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, HD 3650, HDMI, Silver, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Sony |
| Model | Vaio PCG-3F1M VGN-FW31ZJ |
| Produktový kód | 1527246 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™2 Duo T9550 2.66 GHz |
| Rad procesora | Intel Core 2 Duo |
| Pamäť RAM | 4GB DDR2 |
| Úložisko | 120GB SSD |
| Optická mechanika | Blu-ray RE |
| Uhlopriečka displeja | 16,4" |
| Rozlíšenie displeja | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | ATI Mobility Radeon HD 3650 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | FireWire 3 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) 2 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| ExpressCard slot | Áno |
| Vek produktu | 2007 |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Rozmery | 384 mm x 261 mm x 37 mm |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.