Lenovo IdeaPad 330-15IGM - 1522554
Celeron N4000, 4GB DDR4, 500GB HDD 2,5", NO ODD, 15,6", 1366 x 768, NumPad, Webcam, HD, UHD 600, HDMI, HU keyboard, NEW, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | IdeaPad 330-15IGM |
| Produktový kód | 1522554(81D100A8HV) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Celeron® N4000 Processor |
| Rad procesora | Intel Celeron |
| Pamäť RAM | 4GB DDR4 |
| Úložisko | 500GB Pevný disk 2,5" |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webkamera | Áno, HD |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 600 |
| Sieťová karta | Áno, vstavaná 10/100Mbps |
| Konektory externé | 1 x USB 2.0 HDMI LAN (RJ-45) 1 x USB Type-C 3.1 1 x USB 3.2 |
| Čítačka pamäťových kariet | 1 x SD |
| Jazyk klávesnice | Maďarská |
| Vek produktu | 2015 |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!