HP EliteBook 8530w - 1524900
C2D T9600, 4GB DDR2, 250GB HDD 2,5", DVD-RW, 15,4", 1920 x 1200, Webcam, FX 770M, HDMI, Bronze, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | EliteBook 8530w |
| Produktový kód | 1524900 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™2 Duo T9600 2.80 GHz |
| Pamäť RAM | 4GB DDR2 |
| Úložisko | 250GB Pevný disk 2,5" |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 15,4" palcová |
| Rozlíšenie displeja | WUXGA (1920 x 1200) |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | NVIDIA Quadro FX 770M |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Konektory externé | 4 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) 1 x USB 2.0 / eSATA 2 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Čítačka pamäťových kariet | 1 x SD |
| Vek produktu | 2007 |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Rozmery | 355 mm x 263 mm x 28 mm |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP EliteBook 840 G3 Metallic Rosegold
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSHP EliteBook 840 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSHP EliteBook 840 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.