T6 POWER for HP EliteBook 830 G9, 840 G9, 860 G9, 1040 G9, 4430mAh, 51,3Wh, 3cell, Li-pol - 2080807
NEW, 4430 mAh, Li-Po, Black, 11.58V, 51Wh, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 29.04.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | T6 POWER |
| Model | for HP EliteBook 830 G9, 840 G9, 860 G9, 1040 G9, 4430mAh, 51,3Wh, 3cell, Li-pol |
| Produktový kód | 2080807(WP03XL NBHP0240) |
| Dostupnosť | Skladom 2-4 ks |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 4430 mAh |
| Typ batérie | Li-Po |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 11.58V |
| Príkon | 51Wh |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky