Sony for Sony Vaio Flip SVF 15A (PN: VGP-BPS40) - 2080796
NEW, 3170 mAh, Li-Ion, 15.0V, 48Wh, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 01.04.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Sony |
| Model | for Sony Vaio Flip SVF 15A (PN: VGP-BPS40) |
| Produktový kód | 2080796(VGP-BPS40) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 3170 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 15.0V |
| Príkon | 48Wh |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Sony Vaio PCG-7181M, PCG-7186M, VGN-FW PCG-31311M, VGN-FW21E, VPCS13S9E, VPCS13L9E
Nové, 5000 mAh Kapacita, Li-Ion Typ batérie, Čierna FarbaSony Sony Vaio VPCSA, Sony Vaio VPCSB, Sony Vaio VPCSC, Sony Vaio VPCSD, Sony Vaio VPCSE
Nové, 2095 mAh Kapacita, Li-Ion Typ batérie, Čierna Farba